عناصر تروریستی مسلح ۲۱ دستگاه اتوبوس حامل ساکنان فوعه و کفریا را در گذرگاه <<العیس>> به گروگان گرفته اند.

تروریست های مسلح ۲۱ دستگاه اتوبوس را در گذرگاه <<العیس>> سوریه به گروگان گرفتندبه گزارش حوزهتحولات منطقهگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، عناصر مسلح 21 دستگاه اتوبوس را در گذرگاه <<العيس>> سوريه به گروگان گرفته اند.

این اتوبوس ها حامل ساکنان دو منطقه شیعه نشین فوعه و کفریا دراستان ادلبهستند که بر اساس توافقی که بین دولت سوریه وعناصر مسلحبدست آمده است قصد داشتند به گذرگاه الحاضر-العیس در جنوب استان حلب وارد شوند. بر اساس این توافق ده ها فرد مسلح بازداشتی نزد دولت سوریه آزاد و به عناصر مسلح در ادلب تحویل می شوند.

بیش از 9 هزار سوری از ساکنان دو منطقه شیعه نشین فوعه و کفریا در استان ادلب بر اساس توافقی که بین دولت سوریه و عناصر مسلح بدست آمده است در حال ورود به گذرگاه الحاضر-العیس در جنوب استان حلب هستند. نخستین گروه از ساکنان فوعه و کفریا به مراکز اسکان در جبرین رسیده اند.

عناصر مسلح به ساکنان فوعه و کفریا که در حال خارج شدن از این دو منطقه هستند تعرض و به سوی اتوبوسهای حامل آنها سنگ پرتاب می کنند که شیشه های بیشتر این خودروها شکسته است.

بر اثر حمله تروریست های مسلح به اتوبوس های حامل اهالی فوعه و کفریا،چهل نفر زخمی شدند. تعدادی از زخمی شدگان ن و کودکان هستند.

ناوشکن سهند؛ نماد صلابت ایران در خلیج همیشه فارس + تصاویر

ترکیه در قلاب آمریکا گیر افتاد/ توهمی که آنکارا در سر می‌پروراند

سامانه دانشی کشورمان بیشتر آموزش محور و کمتر پرورش محور است

مسلح ,فوعه ,اتوبوس ,کفریا ,عناصر ,گذرگاه ,فوعه و ,و کفریا ,عناصر مسلح ,را در ,در گذرگاه ,گذرگاه الحاضر العیس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
vicellpubtent iqtest12 cichobiking barnamenevisib indcdouwhu gardeshgaryiransafar bagheran shaghayeghfc activeclox farahsite